O nas

 

Kancelaria Podatkowo-Księgowa GOBBS to doświadczenie i jakość – te dwa pojęcia tworzą fundament świadczonych przez nas usług. 

Specjalizujemy się w pełnej obsłudze podatkowej i księgowej podmiotów gospodarczych prowadzących lub rozpoczynających działalność zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim.

 

Zakładanie i rejestracja firmy, oddziału polskiej firmy, nowej spółki lub jednosobowej działalności gospodarczej w Niemczech.

 

Niemcy są w dalszym ciągu najważniejszym partnerem handlowym dla Polski, dlatego warto rozszerzyć swoją działalność gospodarczą i wejść na nowy rynek zbytu.

Stabilny system podatkowo-prawny, przyjazne urzędy nastawione pro biznesowo, ułatwią rozwój polskiemu przedsiębiorcy.

Nasza kancelaria oferuje Panstwu pomoc w wyborze formy prawnej, stałą obsługę księgowosci finansowej oraz kadrowo-płacowej, doradztwo podatkowe i prawne.

W przypadku rejestracji spółek handlowych, w imieniu naszych klientów dopełniamy wszelkich formalnosci, od wizyty u notariusza poprzez rejestrację działalności gospodarczej, załozenie konta

bankowego, obsługi biuroserwisowej.

To  samo w przypadku rejestracji jednosobowej działalności gospodarczej.

 

MIĘDZYNARODOWE USŁUGI DLA TWOJEGO BIZNESU

Nasze oddziały znajdują się w wielu krajach Unii Europejskiej, dzięki czemu możemy skutecznie wspierać Twoją firmę na arenie międzynarodowej i wielu rynkach lokalnych.

Działamy na zasadzie „ONE STOP SHOP“, tzn.zasada punktu kompleksowej obsługi, która prowadzi do skrócenia procesów komunikacyjnych, szybszej realizacji i optymalizacji poszczególnych

etapów procesu.

 

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE TEJ USŁUGI? Zadzwon: +49 531 303090-24

 

Jesteś zainteresowany rozliczaniem swojej Firmy w Niemczech - wejdź         Obsługa na terenie Polski  
Jestes zainteresowany doradztwem najlepszych rozwiązań dla swojej Firmy w Niemczech - wejdź